Žymūs absolventai:Džordžijos technologijos institutas

išsilavinimas:Džordžijos technologijos institutas

Skaitykite toliau

Rekomenduota jums

Apvalus rousy Sasha Banks Charlotte Flair Bray Wyatt

Kas yra Romanas Valdo?

Leati Joseph ‘Joe’ Anoaʻi, geriau žinomas žiediniu vardu Romanas Reignsas, yra profesionalus amerikiečių imtynininkas iš garsiosios Anoaʻi imtynių šeimos. Jis yra gerai žinomas dėl savo pasirodymo „WWE Raw“ ar „Monday Night Raw“ ir šiuo metu yra pasirašytas su „World Wresting Entertainment“ (WWE). Leati taip pat yra buvęs Kanados futbolininkas; jis pradėjo savo kolegos futbolininko karjerą ir žaidė „Kanados futbolo lygoje“ (CFL) prieš pasitraukdamas iš sporto 2008 m. Vėliau jis mokėsi imtynininku, kaip ir visa šeima, bei pasirašė sutartį su „WWE“. Pirmasis jo sąrašas buvo kartu su Deanu Ambrose'u ir Sethu Rollinsu kaip „The Shield“. 2014 m. jis pateko į vienkartines varžybas. Jis tris kartus laimėjo „WWE World Heavyweight Championship“ titulą ir taip pat laimėjo „United States Championship“. 2014 m. Jis tapo „WWE“ veidu, tačiau sulaukė didelės kritikos ir prieštaringai buvo pažymėtas kaip „labiausiai pervertintas imtynininkas“. išleido „Imtynių stebėtojų naujienlaiškis“. Tačiau jo, kaip nepakankamo rezultato, pasiekimai pelnė neblogą žiūrovų ir gerbėjų ratą. Romanas Reignsas vaidino keliose televizijos laidose. Jis vaidino amerikiečių veiksmo filmuose „Countdown“ ir „Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw“.

Rekomenduojami sąrašai:

(Imtynės Badšahas)Vyrai sportininkai Vyrai Wewe imtynininkai Amerikos WWE imtynininkai Imtynių karjera 2010 m. Jis pasirašė vystomąjį susitarimą su „WWE“ ir tapo „Developmental Territory Florida Championship Wrestling“ dalimi. Jis prisiėmė žiedinį pavadinimą „Roman Leakee“ ir debiutavo prieš „Richie Steamboat“ - rungtynes, kurias galiausiai pralaimėjo. . Jis pralaimėjo dar porą rungtynių prieš laimėdamas vienetų varžybas su Fahdu Rakma. Tais metais jis ir toliau varžėsi „FCW“ varžybose, dalyvaudamas daugiausia žymių komandų varžybose. Prieš sudarydamas žymų komandą su Donny Marlow, jis pateko į 30-ies „Grand Royal“ varžybas, tačiau buvo pašalintas iš jų. Tačiau vėliau trigubos grėsmės rungtynėse jis įveikė Deaną Ambrose'ą ir Sethą Rollinsą, kad taptų „FCW Florida sunkiasvorio čempionato“ pretendentu pirmuoju numeriu. Tačiau jis negalėjo pretenduoti į šį titulą. Tik tada, kai 2012 m. Lapkričio 18 d. Kartu su Deanu Ambrose'u ir Sethu Rollinsu jis debiutavo televizijos sąraše, jis tapo populiaria figūra. Po įvykio trijulė pasiskelbė „Skydu“. Kelias šešių žmonių varžybų rungtynes ​​„Skydas“ ištraukė iš eilės pergalių. Vėliau „Extreme Rules“ metu Romanas Reignsas ir Rollinsas nugalėjo „Team Hell No“ ir buvo tituluoti „WWE Tag Team Championship“ nugalėtojais.Dvyniai vyrai Vienetų imtynių varžybos ir nesantaika Po „The Shield“ padalijimo 2014 m. Romanas buvo paverstas vienetiniu imtynininku varžybose dėl „Pasaulio titulo varžybų“. 2014 m. Birželio 16 d. Jis laimėjo „Battle Royal“ ir užėmė vietą „WWE World Heavyweight Championship“ laipteliuose. rungtynės. Tačiau jis pralaimėjo rungtynes ​​ir pradėjo nesutarimus su Randy Ortonu. Rollinso išdavystė, dėl kurios skydas skilo, sukėlė priešiškumą tiek Ambrose'e, tiek karalystėje. Nors Ambrose'as pralaimėjo Rollinsui penkerias rungtynes, Reignsas metė iššūkį Rollinsui, tačiau galiausiai pralaimėjo dėl įkalintos išvaržos. Tačiau jis atgaivino savo šlovę ir iškovojo titulą „WrestleMania“ varžybose nugalėjęs Danielį Bryaną. Tada jis metė iššūkį „The Big Show“ ir iškovojo pergalę prieš jį. Toliau jis varžėsi dėl „Pinigų banke“ laiptelių kovoje su Bray'u Wyattu, po kurio buvo keli pralaimėjimai ir diskvalifikacijos žymių komandų varžybose. Galų gale romėnai laimėjo „Pragaro ląstelėje“ rungtynes ​​su Wyatt. Skaitykite toliau Naujas WWE pasaulio sunkiasvoris čempionas Laimėjęs lemtingas keturių varžybų rungtynes ​​su Alberto Del Rio, Dolphu Ziggleriu ir Kevinu Owensu, jis siekė tapti naujuoju „WWE pasaulio sunkiasvorio čempionu“. Tais metais titulą ginantis Sethas Rollinsas buvo sužeistas tais metais, o titulas laukė naujo čempionas. Pasinaudojęs proga, Reignsas laimėjo pirmąjį turą prieš „Big Show“ ir ketvirtfinalyje užėmė „Cesaro“. Jis laimėjo pusfinalio etapą prieš Alberto Del Rio, o galiausiai buvo pergalingas finale prieš Deaną Ambrose'ą. Nugalėjęs Ambrose'ą, Romanas pirmą kartą savo karjeroje tapo „WWE pasaulio sunkiasvorio čempionu“. Tačiau per nesutarimus, įvykusius praėjus vos penkioms minutėms po čempionato, Romanas prarado savo titulą Sheamusui, kuris jį pakišo ir iškovojo. Vėliau „WWE“ generalinis direktorius ponas McMahonas suteikė „Reigns“ revanšą prieš „Sheamus“. „Reigns“ susigrąžino savo titulą revanšo rungtynėse, antrą kartą tapdamas „WWE pasaulio sunkiasvorio čempionu“. Jis trečią kartą tapo „WWE pasaulio sunkiasvorio čempionu“, laimėjęs rungtynes ​​su „Triple H.“. Tačiau vėliau jis buvo nušalintas dėl „WWE Wellness“ taisyklių pažeidimo ir dėl to paties atsiprašė „Twitter“. 2016 m. Rugpjūčio 21 d. Reignsas laimėjo savo pirmąjį „Jungtinių Valstijų čempionatą“, nugalėdamas Rusevą. Vėliau, patyręs daugybę nuostolių „Survivor Series“, „Royal Rumble“ ir „Extreme Rules“, jis pradėjo trumpą nesantaiką su John Cena. 2017 m. Spalio mėn. „The Shield“ surengė trumpą susitikimą dėl jų abipusio išleidžia „The Miz“. Tada jis nugalėjo „The Miz“ dėl tarpkontinentinio čempionato ir tapo septynioliktuoju „Grand Slam“ čempionu. Pralaimėjęs Lesnarui „Greatest Royal Rumble“ rungtynėse, Reigns'as įsitraukė į nesantaiką su Bobby Lashley. Tada jis nugalėjo Lashley rungtynėse prie „Extreme Rules“ ir tapo pirmuoju pretendentu į čempionato varžybas. „Summer Slam“ varžybose jis nugalėjo Lesnarą ir laimėjo savo pirmąjį „universalų čempionatą“ savo karjeroje. Vėl susivienijęs „Skydas“ nugalėjo Strowmaną, Zigglerį ir McIntyre'ą šešių žmonių komandos rungtynėse. Po trumpos pertraukos dėl sveikatos problemų Reignsas trečią kartą susivienijo su Ambrose'u ir Rollinsu ir nugalėjo McIntyre'ą, Lashley'į ir Corbiną. Vėliau jis nugalėjo McIntyre'ą žaidime „WrestleMania 35“. Tada jis kartu su „The Undertaker“ nugalėjo McMohaną ir McIntyre'ą rungtynėse „Extreme Rules“. Apdovanojimai ir pasiekimai Po išvaržos operacijos 2014 m. Gruodžio 8 d. „Raw“ serijoje jis pasirodė televizijoje, kur jis gavo „Slammy“ apdovanojimą už „Metų superžvaigždę“. Triskart pretendavo į „WWE World Heavyweight Championship“, Romanas Reignsas metė iššūkį Rusevui tapti pirmuoju „WWE universalaus čempionato“ varžovu. 2016 m. Rugsėjo 25 d. Jis nugalėjo Rusevą „Čempionų susirėmime“. Jis tęsė nesantaiką su Rusevu prieš nugalėdamas jį „Pragare kameroje“. spalio 30 d. 2017 m. „Reigns“ nugalėjo „The Miz“ ir laimėjo savo pirmąjį tarpkontinentinį čempionatą. Kitais metais jis nugalėjo Brocką Lesnarą ir laimėjo savo pirmąjį „universalųjį čempionatą“ savo karjeroje. Asmeninis gyvenimas ir palikimas Kelerius metus jis susitikinėjo su Galina Joelle Becker. Pora buvo palaiminta dukra 2008 m. Gruodžio 14 d. Romanas vedė Galiną 2014 m. Gruodžio mėn., O jų dukra jų vestuvėse buvo gėlių mergaitė. 2016 metais pora buvo palaiminta dvyniais berniukais. Romano vyresnysis brolis Rosey mirė 2017 m. Balandžio 17 d. Dėl stazinio širdies nepakankamumo. Taigi Romanas yra vienintelis Samoa imtynininko Sikos įpėdinis. „Twitter“ „Instagram“